Pekařství Řečice

ZÁKAZNICKÝ PROGRAM

Zákaznický program

Jste Vy nebo Vaši blízcí stálými zákazníky našich prodejen, bistra či kaváren? Zažádejte si o zákaznickou kartu Pekařství Řečice pro Vás, Vaše děti a blízké.

Zákaznické kartičky nabízí jednak možnost nabíjení předplaceného kreditu, díky kterému máte přehled o uhrazených nákupech a částkách, kredit lze kdykoliv nabít na Vámi požadovanou částku. a navíc, nemusíte tak řešit starosti s hotovostí, kapesným na svačinu, či a máte přehled o nákupech, protože s naší kartičkou budete přesně vědět, kdy a za jaké zboží byl kredit využit.

Dárkové karty jsou vydávány na jméno a dobíjený kredit nemá datum vypršení platnosti, nemusíte se tedy bát – kredit Vám nikdy nepropadne a v případě odcizení bude kartička na Vaši žádost zablokována a vystavena nová s aktuálním kreditem. V případě zájmu si můžete kartu objednat na jakékoliv provozovně Pekařství Řečice, kdy Vám bude do druhého dne vystavena.

Jak to funguje?

Zákaznické karty pro soukromé osoby – na kterékoliv z našich poboček si zažádáte o vydání Zákaznické karty (karet) na základě vyplnění Jména, příjmení, a jednoho kontaktu (mail, mobilní číslo). Do druhého dne budete mít kartu připravenou k vyzvednutí na téže pobočce. Po převzetí karty již můžete kartičku dobít libovolným kreditem, či ji pouze přiložit bez kreditu aby se Vaše nákupy ukládaly k Vašemu účtu. Kredit je možný dobijet v libovolné částce, hotově nebo kartou.

Zákaznické karty pro firemní zákazníky – v případě zájmu o větší počet kartiček pro firemní zákazníky, nás prosím kontaktujte na mail velkoobchod@pcafe.cz, kdy s Vámi projdeme postup zavedení kartiček a jejich množství, stejně tak výhody firemních karet.

Studentský program pro školy a zájmové instituce – V případě zájmu o studentské kartičky pro Vaše žáky či studenty nás kontaktujte na mailu velkoobchod@pcafe.cz, kde s Vámi probereme podmínky studentských zákaznických karet. V případě že škola či jiné instituce využíjí našich karet pro své žáky, dostávají učitelé a zaměstanci instituce své kartičky s výhodami. Pro bližší info nás prosím kontaktujte na výše uvedený mail.