pečivo - chléb

RODINNÉ PEKAŘSTVÍ OD ROKU 1993

Již 30 let pro Vás připravujeme řemeslnou formou
v rodinném duchu a pouze z výběrových surovin
to nejkřupavější pečivo a cukrárenské výrobky.

V naší nabídce naleznete kromě širokého sortimentu pečiva a zákusků také bezlepkový a bezlaktózový sortiment. Naše obsluha Vám ráda pomůže s výběrem.

V současné době pro Vás provozujeme prodejní pobočky ve Žďáře nad Sázavou, v Novém Městě na Moravě a v Havlíčkově Brodě. Pro přesné adresy a kontakt prosíme navštivte záložku kontakty.

ŽÁDNÉ ROZMRAZOVANÉ PRODUKTY, ŽÁDNÉ ROZPÉKANÍ, ALE PŮVODNÍ RECEPTURY Z ČESKÉ MOUKY Z RANTÍŘOVSKÉHO MLÝNA, KVALITNÍHO DROŽDÍ NEBO KVASU A POCTIVÝCH SUROVIN,  BEZ PŘIDANÝCH KONZERVANTŮ. POZNEJTE ROZDÍLY V CHUTI, TRVANLIVOSTI A DOPADU NA VAŠE ZDRAVÍ KONZUMACÍ NAŠEHO ČERSTVÉHO NEROZMRAŽOVANÉHO PEČIVA Z KVALITNÍHO ČESKÉHO ZRNA.

 

Pro objednávku našich výrobků klikněte zde

Na tomto odkazu se můžete podívat na celou naší výrobu, prodejny i kavárny v nádherném prezentačním videu. Zde si můžete pustit jednotlivé části naší výroby a provozu.

Pekařská výroba v Řečici, tak jak ji znají naši dlouholetí zákazníci, vznikla v roce 1993 navázáním na rodinnou tradici tři generací sahající až do roku 1917. Od poloviny roku 2016 se pekařství včetně cukrářské výroby nachází přímo v centru Žďáru nad Sázavou na náměstí Republiky.

Podstatou úspěšného podnikání v oboru pekařiny je kvalita používaných surovin, péče o zachování tradičních postupů a každodenní píle týmu našich úžasných pekařů a pekařek. Dále čerpáme z původních receptur naších předků a z mnohaleté praxe při vymýšlení vlastních pekařských receptur, které nenajdete v jiných provozech. V neposlední řadě jsme v regionu výjimeční použitím výhradně české mouky z Rantířovského mlýna bez ohledu na nákupní cenu.

Protože je v současné době obvyklé, že se kdejaká prodejna pyšní vlastní pekárnou, přitom jde pouze o rozpékání již připravených polotovarů, řekli jsme si, že je ta nejlepší doba k tomu, abychom zákazníkům připomněli tradici našeho řemesla a přinesli jim naše výrobky ještě čerstvější a doslova přímo z pece.