KAVÁRNY PRO VŠECHNY GENERACE

Smyslem našich kaváren je vytvořit místo pro setkávání s přáteli, rodinou, či firemními partnery v příjemně zařízeném prostředí, v klidné atmosféře a za poslechu harmonické hudby. Návštěva našich kaváren má vytvořit příjemnou vzpomínku a chuť se k nám stále vracet.

Nabízíme chuťově vyjímečnou a příjemnou výběrovou kávu Light Roast, české limonády My Homemade Lemonade a širokou nabídku teplých a studených nápojů. Veškeré naše kávy jsme schopni připravit jak bezkofeinové, tak z rostlinných variant mléka či mléka bezlaktozového.

Součástí interiéru našich kaváren je nabídka krásných dekoračních předmětů k prodeji, a výhodou je propojení s našimi pekařskými prodejnami. Spojte tak příjemné posezení u kávy s nákupem čerstvého pečiva nebo dárečků pro své nejbližší.

V současné době provozujeme tyto kavárny:

P Cafe ve Žďáře nad Sázavou, jedná se o naši kavárenskou vlajkovou loď propojenou s prodejnou pečiva, vinným sklepem a zaměřenou i na široký prodej dekorací a drobných předmětů.

P Cafe v Havlíčkově Brodě, útulná kavárna v historických prostorách Havlíčkobrodského náměstí v blízkosti kostela, propojená s naší prodejnou.

V blízké době pro Vás plánujeme otevřít příjemnou kavárnu v Novém Městě na Moravě, těště se…

Zde si můžete udělat virtuální prohlídkou naší kavárnou ve Žďáře nad Sázavou

V našich kavárnách nabízíme výhradně pekařské a cukrářské výrobky z naší pekárny.
V našich kavárnách zakoupíté drobné dárky a dekorační předměty pro Vaše blízké.